Menu
Your Cart
Online Toptan Kuruyemiş - Uygun Fiyatlar -  30 Yıllık Kuruyemiş Tecrübesi - Üretici Firma Leblebi Borsası Size nasıl yardımcı olabilirim? 😊

KURUYEMİŞLER

Antep fıstığının en doğalını ve en lezzetlisini isteyenlere borsaleblebi.com farkı ile...Geleneksel bir tat ile tanışmak isterseniz bu çıtır lezzetteki Antep fıstığı tam size göre. Yeni mahsul antep fıstık, hem atıştırmalık olarak tüketilmeye hem de pasta malzemesi olarak kullanılmaya..
450,00TL
Vergiler Hariç:450,00TL
 1 KG fiyatıdır. Satışlarımız Toptandır. Minimum satış miktarı ürüne göre farklılık göstermektedir.Dalından toplandığı gibi tüm tazeliği ile sofralarınıza ulaştırılan badem içi, sağlıklı bir atıştırmalık arayanlar için ideal bir seçenek oluyor.İç halinde satışa sunulan ..
325,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
İçindekiler: Ballı Susamlı Yer fıstığı içinde , İç Yerfıstığı, şeker, susam, vanilya.Saklama Koşulları: Ürünlerimizi Güneş ve Rutubetten koruyunuz...
190,00TL
Vergiler Hariç:190,00TL
İçindekiler: Ayçekirdeği, Tuz, un.Saklama Koşulları: Ürünlerimizi Güneş ve Rutubetten koruyunuz...
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Yeni mahsullerden olan ince kabuklu ceviz, kurumuş çıtır lezzeti ve sağlıklı yapısı sayesinde hem yaşlıların hem de çocukların vazgeçilmezi. Yerli topraklarda yetişerek sofralarınıza kadar getirilen bu organik çerez, zengin besin değerleri sayesinde güven içinde tüketilebiliyor. Elde tüket..
315,00TL
Vergiler Hariç:315,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)